Integration Developer

Cloud-native környezetben futó integrációs technológiai projektjeinkhez keresünk fejlesztő feladatokat végző kollégát. A munka szakmailag inspiráló és támogató környezetben zajlik, amihez az Alerant alkalmazás integrációs kompetencia csapata egyéni képzési tervvel, professzionális tanfolyamokkal, és vizsgák megszerzésének támogatásával biztosítja folyamatos szakmai fejlődésedet.

Feladatok, amikre számíthatsz

  • Integrációs platformok bevezetésének támogatása
  • Integrációs platformok testreszabása, fejlesztési keretrendszer kialakítása
  • Integrációs technológia alapú fejlesztések végrehajtása (pl: API kiajánlások, szolgáltatás bekötések)
  • Komplex integrációs megoldások tervezése és kivitelezése (probléma elemzése, integrációs minta kiválasztása, interfész tervezése és kialakítása)
  • Együttműködés az architect, platform és DevOps csapatokkal a technikai követelmények meghatározásában, valamint a tesztelőkkel az integrációs tesztek támogatásában

Szakmai elvárásaink

  • Szakirányú egyetemi végzettség
  • Legalább 3 év Java fejlesztői tapasztalat nagyvállalati környezetben
  • Jártasság szolgáltatásorientált vagy microservice architektúrában
  • Alapvető integrációs minták és kommunikációs protokollok ismerete
  • SOAP/WSDL, Swagger/OpenAPI 3 ismeret
  • Angol nyelvtudás (specifikációk, dokumentációk olvasásához)

Örülünk ezeknek az előnyöknek

  • Kubernetes / OpenShift ismeret
  • Service Mesh (Istio) ismeret
  • API Gateway, Message Broker, ESB ismeret
  • Apache Camel / Apache Camel K ismeret

Amiért jó nálunk dolgozni

  • Komoly fókuszt helyezünk kollégáink szakmai és személyes fejlődésére, erre dedikált tanulási időkeretet is biztosítunk mindenkinek (hardskill és softskill képzések, vizsga felkészülések)
  • Nálunk eldöntheted, hogy milyen operációs rendszerrel szeretnél dolgozni és emellett céges telefont is biztosítunk, céges flotta tagsággal (igény szerint)
  • Az Alerantnál olyan kollégáktól tanulhatsz, akik az IT világában tekintélyes szakmai háttérrel rendelkeznek, ezáltal a Te szakmai fejlődésed is biztos kezekben lesz nálunk
  • Home Office-ban gazdag és rugalmas munkaidővel számolhatsz, de az irodában töltött napokon is figyelünk arra, hogy jól érezd magad
  • Csapatépítő programjaink világhírűek, alig várjuk, hogy a következőre Te is csatlakozz majd!

Teljes állású pozíció

Heti 2-4 nap home office

Elvárt tapasztalat min. 3 év

Munkavégzés helye: Budapest, Millennium Gardens Irodaház

Leggyakrabban használt technológiák, módszertanok

  • Agilis módszertan
  • OAuth2 / OIDC szabványok
  • REST / SOAP; AMQP / JMS protokollok
  • API GW megoldások (Apigee, 3scale, Azure APIGW)
  • Message Broker megoldások (Rabbit MQ, Artemis MQ, Kafka)
  • ESB megoldások (Oracle Service Bus)
  • Integrációs keretrendszerek (Apache Camel, Camel K)
  • Konténer technológia (Kubernetes / OpenShift)

Aki illeszkedik csapatunkba

  • Elhivatott a szakmája iránt
  • Hajtja a tudás megszerzése iránti vágy, szeret fejlődni
  • Érdeklődő és nyitott, szívesen segít másoknak
  • Megoldásorientált, akadályokat leküzdő
  • Önálló, de ha szüksége van segítségre nem fél kérdezni
  • Munkájára igényes

Küldd el a CV-det!

Jelentkezz hozzánk, hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Adataid

Melyik kompetencia csapat érdekel?

Adatvédelem*

Milyen kompetenciákkal rendelkezel?

5 kérdés megválaszolásával tisztábban láthatod, melyik kompetencia­felhőben tudod legjobban használni tudásod.

1 2 3 4 5

Milyen programnyelven szeretsz fejleszteni?

Milyen operációs rendszert használsz a mindennapokban?

Te mivel tudnál legjobban hozzájárulni egy IT projekt sikeréhez?

Milyen eszközökben van mélyebb ismereted, illetve mik azok, amik igazán érdekelnek?

Egy fejlesztési projektben melyik részfeladatot csinálod a legszívesebben?