Business Analyst (üzleti elemző, rendszertervező, rendszerelemző)

Business analyst-ot keresünk csapatunkba, akik egyedi alkalmazások fejlesztésével, nagyvállalati rendszerek megvalósításával foglalkoznak banki és közmű ügyfeleink számára.

Feladatok

/ Üzleti igények alapján fejlesztési feladatok felmérése és specifikálása, a fejlesztés támogatása

/ Közreműködés üzleti, funkcionális és technikai elemzésben, - tervezésben, - teszttervezésben, - tesztelésben

/ Integrált IT rendszerek tesztelése és teszt támogatása

/ Alkalmazásüzemeltetés támogatása

/ Hibamenedzsment

/ Kapcsolattartás az üzleti területekkel és a fejlesztőkkel

Szakmai elvárások

/ Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki területen, az IT szakirány nem feltétlenül szükséges), pl. gazdasági informatikus

/ Releváns szakmai tapasztalat (2 év üzleti elemzés)

/ SQL nyelv ismerete, elsősorban adatbázis lekérdezéshez, adatbázisok feltérképezéséhez

/ XML, JSON, SOAP és REST webservice ismerete, specifikáláshoz, teszteléshez

/ Önálló, precíz munkavégzés

/ Jó problémamegoldási készség, megoldás-orientált szemlélet

/ Alapvető Microsoft Office rendszerek felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

/ Jó kommunikációs készség az ügyfelekkel történő egyeztetésekhez

/ Proaktivitás

Előnyt jelent

/ Banki munkatapasztalat, banki üzleti fogalmak ismerete

/ Közmű cégeknél (elosztói engedélyesnél) szerzett tapasztalat

/ Tesztelési, teszttervezési tapasztalat

/ SoapUI ismerete az interfészek feltérképezéséhez, teszteléséhez

/ Aktív angol nyelvismeret

/ Funkcionális és technikai tervezési tapasztalat

/ Programozási tapasztalat

/ Agilis módszertanok ismerete, JIRA tapasztalat

Munkavégzés helye: home office, Alerant iroda, ügyfél

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja