Solution Architect

Alkalmazásfejlesztési projektjeinkhez keresünk Solution Architect kollégát, aki szívesen fejlődne jellemzően nagyvállalati Java illetve Cloud-Native alkalmazásfejlesztési témáinkon.
A munka szakmailag inspiráló és támogató csapatban folyik, ahol közvetlen és barátságos környezetben dolgozhatsz. Szakmai fejlődésedet személyreszabott szakmai képzési tervvel, professzionális tanfolyamokkal, certificate-ek megszerzésével és cégen belüli tudásmegosztásokkal biztosítjuk. Emellett cégünk heti 3-4 nap Home Office lehetőséget biztosít a dolgozói számára.

Feladatok

/ Ügyfelekkel és fejlesztői csapattal való kommunikáció

/ Ügyféligények megértése, lebontása és priorizálása

/ Projekt alapjainak a szakmai megtervezése

/ Projektek aktív támogatása, összefogása és koordinációja, kisebb csapatok menedzselése

/ A megoldás tervezés státuszáról folyamatos jelentés, szükség esetén időbeni felterjesztés a projektvezető felé

/ A hatályos IT stratégia, előírások, szabályzatok, folyamatok betartása / betartatása

/ Implementálási és üzemeltetési költségek tervezése, optimalizálása

/ Új rendszerek bevezetésének/meglévő rendszerek fejlesztésének koordinálása és integrálása

/ A megoldásokhoz szükséges rendszer(ek) tervezése

/ Specifikáció igények folyamatos nyomon követése

Leggyakrabban használt technológiák, eszközök, módszertanok

/ Java

/ Spring Boot

/ Api tervezés, Swagger, OpenAPI

/ Microservice architektúra illetve Java desing patternek

/ Tervező eszközök, UML C4 model

/ Agilis módszertan

/ Maven, Gradle build

/ Docker

/ Git

/ Nexus

/ SonarQube

/ OpenShift (OKD)

/ Kubernetes

/ Azure DevOps, Azure Public Cloud

Szakmai elvárások

/ Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség

/ Hasonló területen szerzett minimum 3 év tapasztalat

/ Rendszertervezési és szoftverfejlesztési módszertanok alapos ismerete

/ Java fejlesztési tapasztalat

/ Modern tervezési minták, alapelvek ismerete

/ Analitikus és rendszerszemlélet

/ Nyitottság, jó kommunikáció képesség

/ People management skill

Előnyt jelent, ha

/ Azure ill. más publikus felhő megoldások, alkalmazásfejlesztési projektekben vannak tapasztalataid

/ TOGAF, SOA, ITIL vagy egyéb architect vizsgával rendelkezel

/ Nagyvállalati környezetben szereztél munkatapasztalatot

/ Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, illetve proaktivitás jellemző rád

/ Önálló feladatmegoldásra képes vagy, de szívesen dolgozol csapatban is

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja