Java Developer

Java szoftverfejlesztőt keresünk csapatainkba, akik cloud-native microservice alapú alkalmazások és JEE nagyvállalati rendszerek megvalósításával foglalkoznak banki, telekommunikációs, ipari és média ügyfeleink számára.

Feladatok

/ Java microservice-ek fejlesztése

/ JEE backend üzleti logikák, webszolgáltatások fejlesztése

Leggyakrabban használt technológiák, eszközök, módszertanok

/ Java 8+

/ Spring/Spring Boot, JEE

/ CI/CD és kapcsolódó eszközök: GIT, Nexus, Jenkins, Maven

/ Microservice architektúra

/ Cloud-native fejlesztési módszerek, konténer és privát felhő technológia (Docker, OpenShift)

Szakmai elvárások

/ Szakirányú felsőfokú végzettség

/ Szoftverfejlesztési tapasztalat Java-ban

/ Webservice technológiák ismerete: REST, SOAP

/ Java EE vagy Spring/Spring Boot technológiák ismerete

/ Relációs adatbázis technológiai ismeretek: SQL, JPA

/ Angol nyelvtudás (specifikációk, dokumentációk olvasásához)

Előnyt jelent

/ Docker vagy CRI-O ismerete

/ Kubernetes ismerete

/ OpenShift ismerete

/ WildFly/Thorntail, WebLogic, Tomcat ismerete

/ Eclipse Microprofile ismerete, Red Hat Quarkus ismerete

/ NoSQL ismeret: Cassandra, MongoDB

/ Cache eszközök ismerete: Redis, Hazelcast

/ ELK stack ismerete

/ Prometheus ismeret

/ Messaging eszközök ismerete: Kafka, RabbitMQ

/ Jártasság a modell-vezérelt fejlesztésben (MDA)

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja