Integration Architect

Cloud és private-cloud alkalmazásintegrációs projektjeinkhez keresünk integrációs architect feladatokat végző csapattársat. A munka családias környezetben folyik home-office lehetőséggel, szakmailag inspiráló és támogató csapatban. Munkádhoz az Alerant Integráció kompetenciafelhője egyéni képzési tervvel, professzionális tanfolyamokkal, certificate-ek megszerzésével biztosítja folyamatos szakmai fejlődésedet.

Feladatok

/ Olyan on-premise és felhős integrációs platformok (messaging, API gateway, service mesh, batch integrációs megoldások) tervezése, amely képes kiszolgálni az ügyfeleink számára szükséges integrációs use case-eket

/ Konkrét alkalmazásintegrációs feladatok elvégzése: integrációs igények elemzése, integrációs technológia és minta kiválasztása, alkalmazáskapcsolatok / interfészek tervezése, kialakítása

/ Együttműködés üzemeltetőkkel, enterprise architectekkel, integrációs fejlesztőkkel a rendszerkövetelmények meghatározásában

/ Együttműködés a funkcionális tesztelőkkel

/ Intenzív kommunikáció, tudásmegosztás a csapattagokkal

/ Törekvés a legjobb megoldások kialakítására

/ Proaktív hozzáállás, a fejlesztési folyamatot vagy a technikai megoldásokat javító javaslatok kidolgozása, és ezek prezentálása

Leggyakrabban használt technológiák, eszközök, módszertanok

/ Agilis módszertan

/ REST API-k

/ AMQP-alapú messaging megoldások (RabbitMQ, ActiveMQ)

/ Azure Service Bus Messaging

/ Google Pub/Sub

/ API Gateway megoldások (Google Apigee on-premise és hibrid verzió)

/ Apache Camel

/ Apache Camel K

/ Istio service mesh

/ Jira

/ Git

/ OAuth2 / OIDC

/ Java 8+

/ Konténer technológia

/ Kubernetes / OpenShift

Szakmai elvárások

/ Legalább 2 év tapasztalat integrációs architect munkakörben

/ Jártasság szolgáltatásorientált vagy microservice architektúrában

/ Alapvető integrációs minták ismerete

/ Szinkron kommunikációs protokollok ismerete (SOAP/REST)

/ Aszinkron kommunikációs protokollok ismerete (MQ/JMS/AMQP)

/ OpenAPI 3 ismeret

/ OAuth2 / OIDC ismeret

Előnyt jelent

/ Kubernetes ismeret

/ Service Mesh (Istio) ismeret

/ OpenShift ismeret

/ RabbitMQ ismeret

/ Apache Camel / Apache Camel K ismeret

/ API menedzsment ismeret

/ SAP R3 / SAP 4 HANA integrációs tapasztalat

/ Java vagy JavaScript programozói tapasztalat

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja