DevOps architect

DevOps architektet keresünk szakértő csapatunkba, akik cloud native szoftver platformok és CI/CD megoldások tervezésével, megvalósításával foglalkoznak banki, telekommunikációs, ipari és média ügyfeleink számára.

Feladatok

/ DevOps működési modellt támogató eszközkészlet tervezése és implementálása

/ Konténer (Docker) alapú szoftver környezet tervezési és megvalósítási feladatai

/ OpenShift (OKD), Kubernetes alapú cloud és private cloud megoldások tervezése, építése és támogatása

/ Automatizált szoftver fejlesztési és szállítási láncok (CI/CD) tervezése, építése és támogatása

Leggyakrabban használt technológiák, eszközök, módszertanok

/ Agilis módszertan

/ Java és Groovy fejlesztés

/ Docker

/ Jenkins

/ Gitlab/Bitbucket

/ Nexus/Artifactory

/ SonarQube

/ Maven, Gradle

/ OpenShift (OKD)

/ Kubernetes

/ Prometheus/Grafana

/ Elastic stack

Szakmai elvárások

/ Szakirányú felsőfokú végzettség

/ UNIX operációs rendszer ismerete

/ Alapszintű Bash, Python scriptelési, Groovy és Java szoftver fejlesztési ismeretek

/ Docker technológia ismerete

/ Git alapú fejlesztési ismeretek, branching stratégiák ismerete

/ Jenkins automatizálási ismeretek

/ Angol nyelvtudás (specifikációk, dokumentációk olvasásához)

/ Maven és Gradle ismerete

/ Web szerver eszközök ismerete (Apache, Nginx, HAProxy)

/ Java alkalmazás szerverek alapszintű ismerete (Tomcat, WebLogic, WildFly, Thorntail)

/ OpenShift vagy Kubernetes alapszintű ismerete (a szükséges ismeretek megszerzésében tanfolyamok és szakértő csapatunk is támogatni fog)

/ IP hálózati alapismeretek

Előnyt jelent

/ Több éves Java fejlesztési tapasztalat

/ JEE, Spring Boot ismeretek

/ SonarQube ismerete

/ Projekt tapasztalat privát felhő alapú rendszerek (OpenShift, Kubernetes) tervezésében, építésében

/ Ansible és Terraform ismerete

/ Deployment automation eszközök ismerete (pl. CA Automic, IBM Urbancode Deploy)

/ Elastic stack ismerete

/ Prometheus/Grafana ismerete

/ Kubernetes Operator fejlesztési tapasztalat

/ CoreOS, Podman, CRI-O ismerete

/ Incident management eszközök ismerete (PagerDuty, OpsGenie)

/ Publikus felhő (Azure, AWS) alapú rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja