HR toborzási gyakornok

Már csak 1-2 féléved van hátra az egyetemből és szeretnél versenyképes munkatapasztalatot szerezni a HR toborzási területén? Nálunk az Alerant Zrt.-nél egy izgalmas világba csöppenhetsz, hiszen egy olyan céget képviselhetsz, ahol valóban kiváló szakemberek dolgoznak, akiktől sokat lehet tanulni. Tevékenységünk középpontjában a felhő alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll. Célunk, hogy Magyarország #1 számú cloud-native technológiai cégévé váljunk. Egy 6-9 hónapos időszak (akár szakmai gyakorlat) keretében megismerkedhetsz az IT univerzum különleges kihívásaival és ha ügyes vagy, akkor teljes állásban folytathatod nálunk karriered.

Amilyen feladatokra számíthatsz majd a mindennapokban:

/ Álláshirdetések megírása, kreatív újragondolása és posztolása különféle felületekre

/ Jelöltek felkutatása adatbázisokban, új toborzási lehetőségek keresése

/ Jelöltek telefonos előszűrése

/ Jelölt profil összeállítása a telefonos előszűrés alapján, melyet majd a menedzsment tagoknak továbbítasz

/ Interjúk szervezése

/ Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Olyan padavan-t keresünk, aki:

/ Rendelkezik aktív hallgatói jogviszonnyal – nappali képzésen és az utolsó féléveiben jár

/ Talpraesett, precíz, proaktív és jó kommunikációs készségekkel bír

/ Heti minimum 20 órában tölti velünk aktívan a hetet

/ Meg tudja csillogtatni középszintű angol nyelvtudását is

/ Különösen érdeklődik a toborzás területe iránt

Örülünk, ha:

/ Van korábbról tapasztalatod toborzási területen

/ Heti 20 óra helyett még több időt töltenél velünk

Miért lesz jó neked nálunk dolgozni?

/ Tapasztalt Recruiter kollégánk mentorként fogja támogatni a fejlődésed, hogy a legjobb lehess

/ Izgalmas és kihívásokkal teli IT toborzási feladatokra számíthatsz, nem fogsz unatkozni

/ Ha ügyes vagy, akkor 2023 őszétől, akár teljes állásban folytathatod nálunk a karrieredet

/ Támogató közösség, jó fej kollégák, jó hangulat vár az irodában

/ Korlátlat kávé és tea különlegességek, és friss gyümölcsök teszik még jobbá az irodában töltött napokat

/ Lehetőséged lesz Home Office-ban is dolgozni

/ Csapatépítő programjaink világhírűek, alig várjuk, hogy a következőre Te is csatlakozz majd!

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja