Gyakornok

Szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni Java szoftverfejlesztésben, szeretnéd fejleszteni a tudásodat és megismerni az üzleti projektekben alkalmazott modern technológiákat? Az egyetemi feladatoknál nagyobb kihívást keresel, vagy szeretnéd a szakmai gyakorlatot egy igazi szoftverfejlesztési projekten tölteni? Várjuk a csapatunkba azokat a lelkes hallgatókat, akik az egyetem mellett heti 20-30 órában szívesen bekapcsolódnak banki, telekommunikációs, ipari és média ügyfeleinknél futó projektjeinkbe. A csapatunkból szenior fejlesztő kolléga / szakmai mentor támogatja a fejlődésedet, és segít a munkád során felmerült problémák megoldásában.

Feladatok

/ Részvétel az Alerant projektjeiben, amelynek során több típusú feladatban kipróbálhatod magad

/ Szoftverfejlesztés Java nyelven

Leggyakrabban használt technológiák, eszközök, módszertanok

/ Ezekkel a technológiákkal és eszközökkel ismerkedhetsz meg a munkád során

/ Java 8+

/ Spring/Spring Boot, JEE

/ CI/CD és kapcsolódó eszközök: GIT, Nexus, Jenkins, Maven

/ Microservice architektúra

/ Cloud-native fejlesztési módszerek, konténer és privát felhő technológia: Docker, Kubernetes, OpenShift

/ Oracle DB, Cassandra, MongoDB

/ Kafka, RabbitMQ

/ WildFly, WebLogic, Tomcat

/ ELK stack

/ Prometheus, Grafana

Szakmai elvárások

/ IT szoftverfejlesztés szakirányú felsőfokú képzésen teljesített 4 félév

/ Java nyelv ismerete

/ Alapszintű angol nyelvtudás specifikációk, dokumentációk olvasásához

/ Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

/ Proaktív, problémamegoldó hozzáállás

Előnyt jelent

/ Gyakorlati tapasztalat Java szoftverfejlesztésben

/ A fenti technológiák, eszközök valamelyikének ismerete

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja