Angular Developer

Kubernetes alapú microservice architektúrán működő, üzleti kritikus alkalmazásaink front-end moduljainak fejlesztéséhez keresünk Angular fejlesztőt Typescript fejlesztési tapasztalattal. A munka DevOps modellben, home-office lehetőséggel, szakmailag inspiráló és támogató csapatban folyik, ahol közvetlen és barátságos környezetben dolgozhatsz. Munkádhoz az Alerant kompetencia felhői egyéni képzési tervvel, professzionális tanfolyamokkal, certificate-ek megszerzésével biztosítják folyamatos szakmai fejlődésedet.

Feladatok

/ Fejlesztőcsapatunk tagjaként webes alkalmazások felhasználói felületének tervezése és fejlesztése Angular-ban nemzetközi média ügyfelünk, illetve mo-i nagyvállalati ügyfeleink számára.

Leggyakrabban használt technológiák, eszközök, módszertanok

/ Angular 11+

/ TypeScript

/ JavaScript (ES6)

/ HTML5, CSS

/ Git

/ REST

Szakmai elvárások

/ Szakirányú felsőfokú végzettség

/ 3+ év tapasztalat Angular fejlesztésben

/ TypeScript fejlesztési tapasztalat

/ Webes technológiák ismerete: JavaScript, HTML5, CSS

/ Bootstrap keretrendszer ismerete

/ Verziókövető rendszerek ismerete: SVN, Git

/ REST szolgáltatások ismerete

/ Angol nyelvtudás (specifikációk, dokumentációk olvasásához)

Előnyt jelent

/ Java fejlesztési ismeret

/ Swagger ismeret

/ NodeJS ismeret

/ Jira, Confluence, Gitlab, BitBucket ismeret

/ CSS precompiler ismeret (SASS)

/ PrimeNg, Angular Material, RxJs

/ E2E teszt toolok ismerete (Cypress)

/ BDD tesztelés (Cucumber)

/ React ismeret

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja