DevSecOps architect

Keressük azt az architect képességekkel rendelkező kollégát, aki aktívan részt vállal az éppen alakuló DevSecOps szakértői csapatunk építésében és a DevSecOps témával kapcsolatos szakmai / technikai portfoliónk fejlesztésében: támogatja a szükséges DevSecOps eszközök kiválasztását, tudást / kompetenciát építi, részt vesz a DevSecOps témával kapcsolatos céges szakmai jövőkép és stratégia magalkotásában és a szakmai csapat felépítésében.

Feladatok

/ Legacy és cloud-native (konténerizált) szoftver megoldások IT sérülékenységét vizsgáló eszközkészlet tervezése, építése és implementálása

/ Sérülékenységi eszközök használatának automatikus IT fejlesztési és szállítási folyamatokba (CI/CD) való beillesztése

/ Sérülékenységek priorizálásában, kockázati szintjüknek felmérésében való szakértői közreműködés

/ Mély fejlesztői ismeretek és tapasztalatok alapján tanácsadás a fejlesztőknek a sérülékenységek megoldásában

/ 2-3 fős csapat szakmai irányítása a DevSec projektekben

/ Presales tevékenység

/ Tanácsadás (szakmai és vezetői szintű)

Leggyakrabban használt technológiák, eszközök, módszertanok

/ Forráskód minőség és sérülékenység vizsgálati eszközök (SAST)

/ 3rd party open source library sérülékenység licensz megfelelőségi eszközök (SCA)

/ Dinamikus sérülékenység vizsgálati eszközök (DAST, IAST)

/ CI/CD folyamatok

/ Java és Javascript fejlesztés

/ Docker

/ Jenkins

/ Gitlab/Bitbucket

/ Nexus/Artifactory

/ SonarQube

/ Maven, Gradle

/ OpenShift (OKD)

Szakmai elvárások

/ Szakirányú felsőfokú végzettség

/ SAST, SCA, DAST, IAST sérülékenység vizsgálati eszközök ismerete

/ CEH vagy ezzel egyenértékű vizsga

/ Sérülékenységi vizsgálatok elvégzésében gyakorlat

/ Unix, konténer technológiák, felhő technológiák és Kubernetes biztonsági beállításainak ismerete

/ Java és Javascript szoftver fejlesztési ismeretek

/ IT fejlesztési és szállítási folyamatok, technológiák (Git, Jenkins, Maven) ismerete

/ Angol nyelvtudás (specifikációk, dokumentációk olvasásához)

/ Web szerver eszközök ismerete (Apache, Nginx, HAProxy)

/ Java alkalmazás szerverek alapszintű ismerete (Tomcat, WebLogic, WildFly, Thorntail)

/ OpenShift vagy Kubernetes alapszintű ismerete

Előnyt jelent

/ A felsorolt technológiákban és folyamatokban több éves szakértői ismerete

/ DevSecOps bevezetési projektekben való tapasztalat

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja