Cloud Native Developer

Agilis módszertanban működő, Azure Serverless technológiára épülő, zöldmezős alkalmazásfejlesztési projektünkhöz keresünk cloud native szoftverfejlesztőt Java, JavaScript vagy TypeScript tapasztalattal. A munka DevOps modellben, home-office lehetőséggel, szakmailag inspiráló és támogató csapatban folyik, ahol közvetlen és barátságos környezetben dolgozhatsz. Munkádhoz az Alerant kompetencia felhői egyéni képzési tervvel, professzionális tanfolyamokkal, certificate-ek megszerzésével biztosítják folyamatos szakmai fejlődésedet.

Alerant • Kubernetes Certified Service Provider • Microsoft Azure Application Development Silver Partner

Feladatok

/ Tervezés, fejlesztés Microsoft Azure környezetben, Serverless technológiával, JavaScript, TypeScript vagy Java programozási nyelvek használatával

/ Együttműködés üzleti elemzőkkel és az üzleti képviselőkkel a rendszerkövetelmények meghatározásában

/ Intenzív kommunikáció, tudásmegosztás a csapattagokkal

/ Törekvés a legjobb megoldások kialakítására

/ Proaktív hozzáállás, a fejlesztési folyamatot vagy a technikai megoldásokat javító javaslatok kidolgozása, a jó gyakorlatok megosztása

Leggyakrabban használt technológiák, eszközök, módszertanok

/ Agilis módszertan

/ REST API-k

/ Java, JavaScript, TypeScript

/ NodeJS, Spring Boot (Azure App Service)

/ Azure DevOps

/ Jira

/ Git

/ MySQL

/ Azure Service Bus Messaging

/ Azure Functions

/ Azure Kubernetes Service

/ OAuth2 / OIDC

Szakmai elvárások

/ Legalább 2 év tapasztalat webalkalmazások fejlesztésében Java vagy JavaScript vagy TypeScript programozásban

/ Tapasztalat publikus felhőben (Azure vagy AWS vagy Google Cloud) való fejlesztésekben FaaS (serverless) vagy PaaS vagy CaaS alapokon

/ NodeJS vagy SpringBoot keretrendszerek ismerete

/ SQL ismeret

/ HTTP és REST ismeret

/ OAuth2 / OIDC ismeret

Előnyt jelent

/ Azure Functions ismeret

/ Azure DevOps ismeret

/ Kubernetes ismeret

/ Azure Kubernetes Service ismeret

/ Azure API Management ismeret

/ Angular vagy React ismeret

amit kínálunk

  • Támogatjuk a személyes fejlődésedet, a legmodernebb technológiák megismerését és alkalmazását
  • Szakmailag elhivatott, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalatodnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Szenior kolléga segít megismerni az alkalmazott eszközöket és technológiákat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office
  • Barátságos, modern irodai környezet

aki illeszkedik a csapatunkba

  • Szereti az összetett, többrétű feladatot
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Szeret tanulni
  • Munkájára igényes
  • Jó együttműködő
  • Rugalmas

fb Ha képeket szeretnél nézni rólunk, akkor kattints ide

légy a csapatunk tagja